Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


Mobilne Centrum Języków Obcych i Korepetycji NEVERENDINGSTORY

2016-06-21

Z największą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji mobilne usługi językowe utworzone z myślą o edukacji z pasją, humorem jak również profesjonalizmem. Zapraszamy do rekrutacji już dziś, gdyż sezon jesienny już za pasem! Pomyśl dziś o tym czego będziesz miał szansę nauczyć się w nadchodzącym roku szkolnym 2016/2017. Zapraszamy na intensywne kursy językowe dzieci, młodzież i dorosłych.

Nasze centrum to coś więcej niż bierne przekazywanie wiedzy, to także chęć podzielenia się z Państwem entuzjazmem i pozytywną energią. Łączymy tradycyjne metody z metodami konwersacyjnymi aby rozwijać wszystkie komponenty językowe w naszych uczniach. Edukujemy maluchy, dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia dzięki uprzejmości władz gminy i dyrektorów szkół będą prowadzone w szkołach lub świetlicach wiejskich.

 

Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 60 minut w najmłodszych grupach szkół podstawowych (klasy I i II) oraz 80 min w starszych grupach szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, maturalnych. Postaramy się, aby zajęcia dla najmłodszych dzieci odbywały się tuż po szkolnych lekcjach.

 

Zadbamy o to, aby zapewnić dzieciom intensywny, innowacyjny i ciekawy kontakt z językiem angielskim, co pozwoli im z zainteresowaniem kontynuować naukę w wieku szkolnym.

 
Zgłoszenia na kurs można kierować online www.neverendingstory.szkola.pro lub drogą telefoniczną oraz mailową.

 

 Metody nauczania

 Nasza placówka oferuje szeroki zakres interesujących kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Łączymy tradycyjne metody nauczania z nowatorskim podejściem pełnym gier, zabaw i humoru. Proponujemy naszym uczniom niestandardowe zajęcia będące połączeniem tradycyjnej lekcji języka i nieustającej konwersacji z lektorem na bazie metody Direct Method for English. Zajęcia prowadzone 2x w tygodniu po 80 min (w tym 40 min zajęć konwersacyjnych) stanowią gwarancję rozwoju ucznia oraz uzupełniania braków edukacyjnych związanych z nieskuteczną  edukacją szkolną.

Kursy angielskiego metodą bezpośrednią Direct Method for English to nowoczesny i szybki sposób nauki języka. W metodzie bezpośredniej szczególny nacisk kładzie się na praktyczną naukę języka obcego. Konwersacje zajmują większość lekcji. Materiał wprowadzany jest w formie licznych pytań i odpowiedzi - w ten sposób poznaje się struktury językowe, gramatykę i nabiera się umiejętności komunikowania w języku angielskim. Metoda uczy nie tylko mówienia, ale także myślenia w języku obcym. Intensywny tryb zajęć pozwala angażować każdego uczestnika i zapobiega dekoncentracji.

Zapisując dzieci do naszej placówki, rodzice są informowani, że szkoła zakłada zaangażowanie dziecka w naukę i oraz  aktywny udział rodzica w edukacji językowej dziecka. Rodzice świadomi tego, na czym polega edukacja językowa, mają możliwość wspierania swoich dzieci w nauce. Po każdych zajęciach uczniowie mają zadawaną obszerną pracę domową.

 

 Liczebność grup

 Pracujemy w grupach liczących od 6 do 12 uczniów*. Taka liczba osób zapewnia odpowiednią dynamikę pracy, a jednocześnie pozwala na tanią edukację i ewentualne spokojne i rozważne uzupełnianie składu grupy. Każdy nowy uczeń odbywa rozmowę kwalifikacyjną oraz rozwiązuje test. Może dołączyć do grupy jedynie po szczegółowym sprawdzeniu poziomu znajomości języka angielskiego.

 

 Zapraszamy do współpracy!   

mgr Małgorzata Olchawa 

Kalendarz wydarzeń
<< Październik 2021 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031