Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Dni Czchowa
2018-07-16


XIX BASZTA JAZZ FESTIVAL
2018-06-21


UWAGA!!! BASZTA W CZCHOWIE NIECZYNNA!
2018-05-08
Urząd Miejski w Czchowie oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie informują, że od 4 maja do 31 października 2018 roku Wzgórze Zamkowe wraz z Basztą w Czchowie jest niedostępne do zwiedzania!


Zapraszamy na zajęcia z zakresu piłki nożnej
2018-04-20


Akcja oddawania krwi
2018-04-09


Nabór do sekcji tenisa stołowego MOKSiRu
2017-09-06


Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


Jury wyłoniło zwycięzców konkursów świątecznych!!!

2018-01-04

Wybór najpiękniejszych ozdób i szopek był bardzo ciężki, ponieważ wszystkie prace zasługiwały na przyznanie I miejsca. Jesteśmy zachwyceni pomysłowością i estetyką oraz ilością dostarczonych prac - arcydzieł!

Jury po burzliwych obradach zadecydowało, że miejsca w Konkursie "Ozdoba choinkowa '2017" przyznają następującym osobom:

I kategoria (przedszkola i kl. 0)

I miejsce: Kornaś Michał z Czchowa, Mida Magdalena z Czchowa, Mierzwa Emil z Czchowa, Cecuga Zofia z Tworkowej, Gawełda Filip z Czchowa, Nieć Kacper z Jurkowa, Wójcik Gabriel z Jurkowa, PP Czchów: Olaf, Natan, Karolina, Asia, Iza, Ola, Angelika, Sebastian, Lena, Zosia, Weronika; PP Czchów: Angelika, Karolina, Lena, Ola, Zosia, Natan, Weronika, Sebastian, Iza, Asia; Mrzygłód Nikola ze Złotej, Baka Jakub ze Złotej, Migda Michalina ze Złotej, Fyda Julia ze Złotej, Janczak Jakub ze Złotej, Gałek Wojciech ze Złotej

II miejsce: Wątrona Karolina z Tymowej, Kołodziej Roksana ze Złotej, Ciarach Nikodem ze Złotej, Błoniarz Julia z Czchowa, Szmit Zuzanna z Jurkowa

III miejsce: Wójcik Nikola z Jurkowa, Adamczyk Artur z Czchowa, Dymek Marta z Czchowa

 

II kategoria (kl. I-III szkoły podstawowej)

I miejsce: Cecuga Barbara z Tworkowej, Ryba Franciszek z Czchowa, Sroka karolina z Tworkowej,  Karpiel Kornelia z Tymowej, Maciaś Julia z Tymowej, Perc Julia z Tymowej, Apryjas Milena z Tymowej, Bukowiec Krzysztof z Tymowej, Mida Zuzanna z Tymowej, Osuch Paulina z Tymowej, Maciaś Martyna z Tymowej, Karpiel Marcin z Tymowej, Pytel Patryk z Tymowej, Szot Gabriela z Czchowa

II miejsce: Cecuga Małgorzata z Tworkowej, Sroka Marian z Tworkowej, Żółty Maxymilian z Tymowej, Migda Kacper ze Złotej, Gałek Regina ze Złotej, Kozdrój Aleksandra z Tymowej, Dobranowska Emilia z Czchowa

III miejsce: Maksymilian Drużkowski z Czchowa, Tobiasz Szymon z Tymowej, Plesiński Kacper z Tymowej, Habel Natalia z Tymowej, Adamczyk Kamila z Tymowej

Wyróżnienie: Maciejasz Krystian z Tymowej, Szot Kamil z Czchowa

 

III kategoria (kl. IV - VII szkoły podstawowej)

I miejsce:Święch Patrycja ze Złotej, Rosiek Aneta z Tymowej, Salamon Kinga z Tymowej,Tobiasz Mateusz z Tymowej, Pytel Filip z Tymowej, Kryjomska Anna z Czchowa

II miejsce: Szymonik Natalia ze Złotej, Bednarek Faustyna z Tymowej, Kalarus Magdalena z Tymowej, Gicala Julia z Tymowej, Bukowiec Wiktoria z Tymowej

III miejsce: Wrona Krystian z Tymowej, Grzegorzek Paulina z Tymowej, Osuch karolina z Tymowej, Janik Zuzanna z Tymowej

Wyróżnienie: Szot Kacper z Czchowa

 

Miejsca przyznane w "V Gminnym Konkursie Rodzinnej Szopki Bożonarodzeniowej":

I miejsce:Rodzina Julity i Józefa Karpiel z Tymowej, Mrzygłód Angelika i Nikola, PP Tworkowa Marta Wnęk-Cabała, Michalczyk Agnieszka, Sroka Monika, Dawid Gołąb, Grupa Seniorów 60+ "Nasza Chata". 

II miejsce: Rodzina Doroty i Przemysława Kornaś z Tymowej, Bajer Jakub, Buchowicz-Zielińska Anna.

III miejsce: Rodzina Joanny i Grzegorza Pytel z Tymowej, Rodzina Katarzyny i Wiesława Bukowiec z Tymowej, Rodzina Marii i Tadeusza Grząbel z Tymowej, Rodzina Małgorzaty i Tadeusza Osuch z Tymowej, Haberka Marzena.

Wyróżnienie: PP Czchów grupa Jeżyki, PP Jurków Szpila Jadwiga

 

Fot. Paulina Kumorek

Kalendarz wydarzeń
<< Lipiec 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031