Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


I Tuchowski Festiwal Podróżników

2017-11-30

17:00 – rozpoczęcie festiwalu, przywitanie podróżników i przybyłych gości. 17:15 – 18:00 – Prelekcja Albina Marciniaka, pt. „Polska od spodu”

Albin Marciniak jest fotografikiem, reporterem, dziennikarzem, radiowcem i prezesem Fundacji Klub Podróżników „Śródziemie” z Krakowa. Jego wielką pasją są zamki i podziemia polskie. „Polska od spodu”, to podróż po najciekawszych podziemiach naszego kraju, takich jak. np. kompleksy poniemieckie w Górach Sowich, Międzyrzecki Rejon Umocniony, krypty i katakumby oraz wiele innych tego typu miejsc, niekiedy niedostępnych dla turystów.

https://klubpodroznikow.com/ 

18:15 – 19:00 – Prelekcja Marka Podrazy pt. „Malediwy na własną rękę – czyli wizyta w raju”

Marek Podraza jest przykładem osoby, która uświadamia nas, że jeżeli chcemy zobaczyć najpiękniejsze miejsca świata, to wcale nie musimy wydawać na nie ogromnych pieniędzy. W czasie swoich wypraw zwiedził 37 krajów. Malediwy. Prelekcja pt. „Malediwy na własną rękę – czyli wizyta w raju.”, przeniesie nas w miejsce znane nam jedynie z folderów najdroższych biur podróży i pokaże w jaki sposób mogą być one dostępne dla każdego.

https://wczterystrswiata.blogspot.com/

19:00 – 20:00 – przerwa obiadowa. Możliwość oglądnięcia wystawy, pt. „Małopolskim Szlakiem Zamków, Skansenów i Podziemi Turystycznych” Klubu Podróżników „Śródziemie” oraz "Dzień Dobry z Pasma Brzanki". Wizyta przy stoiskach podróżników. Pokaz zabytkowej Łady „Żiguli”, która wraz z Michałem Paterem, przejechała kilkadziesiąt tysięcy kilometrów - znad samego Jeziora Bajkał, aż do Polski.

www.klubpodroznikow.com

www.fb.com/DzienDobryzPasmaBrzanki

20:00-21:00 – Prelekcja pt. „Rosja i kraje bloku wschodniego autostopem, czyli podróże Michała Patera”

Michał Pater jest przykładem na to, że jeżeli chce się spełniać marzenia, to należy po prostu wziąć ze sobą swój plecak, parę złotych, trochę jedzenia, kilka ubrań i pojechać w siną dal. Podróżuje autostopem już od kilkunastu lat. Do tej pory, poza krajami europejskimi, odwiedził najbardziej odległe, azjatyckie, rubieże Rosji i krajów byłego związku radzieckiego. Jego kanał „Autostopem na koniec świata” na portalu www.youtube.com odwiedzają regularnie setki tysięcy osób. Zapuszczał się już w takie miejsca jak pustynna Mongolia, Kirgistan, Gruzja czy też rosyjska tajga. Podczas ostatniej, freelancerskiej wyprawy, wraz z Maciejem Barańskim odwiedzili jedne z najbardziej tajemniczych miejsc na świecie – Przełęcz Diatłowa, „Diabelski cmentarz” oraz okolice upadku meteorytu tunguskiego. A wszystko to autostopem, lub jak się później okazało, również „czołgostopem” i „śmigłostopem”. Podczas prelekcji zobaczymy nie tylko same zdjęcia i usłyszymy opisy autora ale i zobaczymy bardzo ciekawe materiały filmowe z odwiedzanych miejsc.

https://www.facebook.com/autostopemnakoniecswiata/

https://www.youtube.com/channel/UCcnATEeoZj__3e7JvdNWIpA

 

PATRONAT HONOROWY: Urząd Gminy w Tuchowie www.tuchow.pl, Uniwersytet Rzeszowski http://www.ur.edu.pl, Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego http://www.urz.pl

PATRONAT MEDIALN: TEMI – Galicyjski Tygodnik Informacyjny http://www.temi.pl, www.pogorza24.pl, http://www.ryglice-okolice.pl

SPONSORZ: Winnica Rodziny Steców http://www.winnicarodzinystecow.pl, Restauracja „Strych” Pub https://www.facebook.com/Strych-128571937475367/Załączone pliki:
 • plakat
 • Kalendarz wydarzeń
  << Sierpień 2021 >>
  Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
  01
  02030405060708
  09101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031